У Запоріжжі презентують державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі презентують державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі 21 лютого 2020 року о 10-00 год. у конференц-залі готелю «Інтурист»  (пр. Соборний, 135, 2-й поверх) відбудеться презентація Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» та практичний бізнес-семінар для підприємців «Від ідеї до бізнесу. Інструменти підтримки МСП. Умови участі у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9 %».

Спікерами та тренерами заходу виступають експерти та тренери Офісу розвитку МСП, Фонду Розвитку підприємництва,  банків-учасників програми та програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Учасники заходу дізнаються про:

  • деталі стосовно Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»;
  • чіткі правила інвестиційного кредитування в рамках програми;
  • необхідні вимоги та рекомендації з підготовки повного пакета заявки;
  • можливості отримання навчання з бізнес-планування та здійснення підприємницької діяльності;
  • огляд та мапи доступних інструментів підтримки підприємництва: експертизи, фінансів, консультацій, доступу до ринків збуту та закупівель тощо.

Участь у семінарі безкоштовна за умов попередньої реєстрації:

  • для учасників зустрічі-представників бізнесу за посиланням;
  • для представників екосистеми підтримки підприємництва (бізнес-школи, асоціації, громадські організації, інкубатори тощо) за посиланням.

Нагадаємо, з лютого 2020 року Уряд України стартував Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». Детальну інформацію щодо програми та умов участі можна знайти за посиланням.

Мета програми  − створити сприятливі умови для підприємців в Україні для започаткування або розвитку власного бізнесу, та розбудови потужної екосистеми підтримки розвитку підприємництва.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 15 times, 1 visits today)