У Запоріжжі презентовано четвертий том "Усної історії Російсько-Української війни"

У Запоріжжі презентовано четвертий том "Усної історії Російсько-Української війни"

В обласному краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл, на якому презентували четвертий том «Усна історія Російсько- Української війни 2014-2018 роки». Видання розповідає про добровольчий рух, як протидію російській агресії та містить спогади військовослужбовців, які воювали у складі добровольчих батальйонів. Захід відбувся до Дня Українського Добровольця, – повідомляє  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Видавничий проєкт «Усна історія російсько-української війни» започатковано у 2015 році. У попередніх трьох книгах опубліковані розповіді бійців 79-ї та 55-ї бригад ЗСУ, військовослужбовців Національної гвардії України, представників запорізької Служби з надзвичайних ситуацій, волонтерів, переселенців.

Четвертий том охоплює період 2014-2018 років війни. У ньому розповідається про добровольчий рух, як протидію російській агресії та містить спогади військовослужбовців, які воювали у складі добровольчих батальйонів. Книга видана Українським інститутом національної пам’яті у співпраці з історичним факультетом ЗНУ, облдержадміністрацією, Інститутом української археографії та джерелознавства ім. М.Грушевського НАН України.

Детальніше

12 березня у краєзнавчому музеї відкрилась інформаційна фотовиставка «Захисник держави Український Доброволець», яка відновить свою роботу після карантину.

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *