У Запоріжжі представили програму "Доступні кредити 5-7-9%"

У Запоріжжі представили програму "Доступні кредити 5-7-9%"

У Запоріжжі відбулась офіційна презентація державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  ЗОДА.

Суть програми полягає у тому, що держава компенсує з бюджету для банків частину відсотків по кредитах, які вони видають для бізнесу. Ставки за доступними кредитами нижчі ринкових 16-20%. У програмі наразі беруть участь чотири державні банки: АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АБ «УКРГАЗБАНК» та АТ «Укрексімбанк», втім вже і комерційні банки готові до співпраці.

Програмою можуть скористатися компанії-юридичні особи, в яких немає частки держави в статутному капіталі, а їх учасники (засновники) і власники – фізичні особи-підприємці, які є резидентами України і відповідають вимогам програми.

Після офіційної презентації для запорізьких підприємців стартував практичний бізнес-семінар «Від ідеї до бізнесу. Інструменти підтримки МСП. Умови участі у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%»». Спікери семінару роз’яснять деталі щодо Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», окреслять правила інвестиційного кредитування в рамках Програми, усі вимоги та рекомендації з підготовки повного пакета заявки. Окремо зупиняться на навчанні із бізнес-планування та здійснення підприємницької діяльності, інструментах підтримки підприємництва.

Детальніше

(Visited 43 times, 1 visits today)