У Запоріжжі посадовців та активістів навчали користуватися системою "Прозорро.Продажі"

У Запоріжжі посадовців та активістів навчали користуватися системою "Прозорро.Продажі"

В Запорізькій ОДА відбулася серія практичних семінарів-тренінгів для представників органів місцевого самоврядування, ЗМІ та громадських активістів, що присвячені використанню системи «Prozorro. Продажі.»

Організатором навчання є Проєкт «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, у партнерстві з ДП «Прозорро. Продажі».

Головна мета – підвищити громадську обізнаність щодо ефективного управління та володіння комунальним майном.

Регіональний координатор Проєкту ПРОМІС у Запорізькій області Світлана Кругляк відзначила, що сьогодні «Prozorro» − це найкраща онлайн платформа державних закупівель, тому дуже важливо знати, як працює такий потужний сервіс.

У ході тренінгів експерти зосередилися на таких питаннях:

  • як наповнити та збільшити доходи місцевих бюджетів за допомогою «Прозорро. Продажі»;
  • які ключові інструменти управління майном; як працює система «Прозорро. Продажі» тощо.

За результатами навчання відбулось активне обговорення нового матеріалу. Тож, тепер учасники матимуть чітке розуміння, як працює електронна торгова система «Prozorro. Продажі», які активи можна продати через електронну торгову систему.

Учасники отримали «дорожню карту» впровадження ЕТС «Prozorro. Продажі» у своїй громаді та тепер ознайомлені з додатковими інструментами наповнення місцевих бюджетів, використовуючи «Prozorro. Продажі», зокрема від здачі в оренду майна, продажу прав на рекламу та на розміщення сезонної торгівлі.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *