У Запоріжжі поліцейський посадовець нелегально продавав зброю

У Запоріжжі поліцейський посадовець нелегально продавав зброю

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру начальнику одного з секторів Головного управління ДСНС у Запорізькій області у збуті вогнепальної зброї, без передбаченого законом дозволу. Про це еповідомляє прес-служба ДБР.

Слідством встановлено, що посадовець здійснював збут вогнепальної зброї та боєприпасів до неї. У рамках досудового розслідування відбулася контрольна закупка, під час якої підполковник ДСНС продав револьвер системи «Наган» вартістю 15 тисяч гривень без серійного номеру. За висновком експертизи револьвер виявився переробленою короткоствольною нарізною вогнепальною зброєю.

У результаті обшуку за місцем проживання та роботи підозрюваного виявлено і вилучено значну кількість стрілецької вогнепальної зброї, боєприпасів, комплектуючих частин та мобільні телефони, які ймовірно використовувались для зв’язку з «клієнтами».

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та підрозділ КОРД.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Детальніше (https://dbr.gov.ua/news/dbr-povidomilo-pro-pidozru-u-zbuti-zbroi-posadovcyu-dsns)

(Visited 7 times, 1 visits today)