У Запоріжжі обговорили впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади»

У Запоріжжі обговорили впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади»

У Запоріжжі обговорили впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» в області. На захід зібралось чимало поважних гостей: заступник голови Національної поліції України – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, начальник департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабіч, начальник управління дільничних офіцерів поліції департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Сергій Альошкін. Участь в обговоренні проєкту взяв голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

На початку заходу поліцейські із Дніпропетровської області презентували досвід реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади». Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. По суті, це новий формат роботи дільничних офіцерів поліції. Метою роботи Поліцейських офіцерів громади буде, в першу чергу, запобігання правопорушенням в інтересах громади.

На заході також були присутні голови об’єднаних територіальних громад області, керівники районів та громадськість. Після виступу й презентації проєкту розпочалась активна дискусія щодо усіх тонкощів та деталей роботи.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *