У Запоріжжі директор "Довженко-Центру" розповість про десяту музу і не тільки

У Запоріжжі директор "Довженко-Центру" розповість про десяту музу і не тільки

Зустрічаймо культуролога, арт-менеджера, генерального директора «Довженко-Центру» Івана Козленка! Засновник і редактор літературного часопису «Квадрат арт-проектів Нервометр» (2002), засновник Фестивалю німого кіно та сучасної музики «Німі ночі» (Одеса, 2010), найбільшого в Східній Європі фестивалю німого кіно візьме участь у «Мистецькому Форумі», що відбудеться у Запоріжжі 15-21 серпня.

Пан Іван є автором та видавцем dvd-колекції української німої кінокласики «Українське німе / Ukrainian Re- Vision» з шістьма реставрованими німими фільмами українського авангарду в супроводі сучасної музики (2011).

Під час роботи керівником кіноархіву «Довженко-Центру» у 2011-2014 роках ініціював у цьому закладі низку серійних освітніх та популяризаційних проектів.

Іван Козленко презентував багато ретроспективних кінопрограм на міжнародних кінофестивалях в Україні, Словаччині, Італії, Чехії, Кореї.

З 2014 пан Іван є генеральним директором «Довженко-Центру» і поєднує керівництво цією установою з літературною творчістю. У 2017 році вийшов друком його роман «Танжер», відібраний в шорт-лист національної книжкової премії «Книга року ВВС».

На «Мистецькому Форумі» зустріч з Іваном Козленком відбудеться в понеділок, 17 серпня, з 15.00 до 16.30 у хабі «Платформа спільних дій»

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *