У Запоріжжі чоловік пропонував неправомірну вигоду дільничному

17 квітня дільничним офіцером поліції Заводського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, під час проведення перевірки об’єкту господарської діяльності по вулиці Сєченова в місті Запоріжжя, було виявлено порушення карантинних (обмежувальних) заходів. А саме порушення громадянином пункту 2 Постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою КМУ від 02.04.2020 року №255.

Чоловік 1975 року народження, під час складання адміністративного протоколу, запропонував поліцейській неправомірну вигоду в розмірі 1000 гривень за уникнення відповідальності. Правоохоронець відмовилась, повідомила керівництво поліції про намагання схилити її до корупційних дій та викликала слідчо-оперативну групу на місце злочину.

На правопорушника складено адміністративний протокол за ознаками ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Поліція Запорізької області вкотре звертається до громадян та суб’єктів господарювання із проханням не нехтувати заборонами й не порушувати вимог чинного законодавства, адже вони спрямовані насамперед на забезпечення порядку і безпеки кожного

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *