У Запоріжжі чоловіча збірна України з баскетболу проведе матч відбору на Євробаскет-2021

У Запоріжжі чоловіча збірна України з баскетболу проведе матч відбору на Євробаскет-2021

У Запоріжжі в Палаці спорту «Юність» Чоловіча національна збірна України з баскетболу проведе перший домашній матч відбору на Євробаскет-2021. У неділю, 23 лютого, наша збірна зіграє проти збірної Угорщини.

З цього приводу відбулася нарада щодо організації та проведення цього важливого спортивного заходу. В нараді під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Марини Кудерчук взяли участь начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Лєван Шишинашвілі, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марина Воловик, заступник гендиректора ПС «Юність» Павло Волотко, президент Федерації баскетболу Запорізької області Валерій Елькінсон, президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмаков.

− Запоріжці в очікуванні матчу національної збірної України. Ми раді приймати гравців, які будуть відстоювати честь нашої країни. Пишаємося хлопцями та розпочинаємо ретельно готуватися до проведення майбутнього матчу на найвищому рівні, – зазначила Марина Кудерчук.

Учасники наради розглянули ключові питання організації та проведення спортивного заходу. За підсумками Марина Кудерчук надала доручення забезпечити супровід збірних команд Угорщини та України, організувати належні умови проживання, підготувати та забезпечити правопорядок під час тренувань, забезпечити чергування карет швидкої допомоги під час матчів та передматчевих тренувань, а також забезпечити інформаційну підтримку та належний технічний стан у ПС «Юність» для проведення матчу відбору на Євробаскет-2021.

Нагадуємо, чоловіча збірна вже грала у Запоріжжі. У листопаді 2018 року українська команда перемогла у ПС «Юність» чинного чемпіона Європи – збірну Словенії.

Гра проти угорської команди стане першим домашнім випробовуванням на чолі національної збірної України для Айнарса Багатскіса. А дебютує у якості головного тренера української збірної латвійський фахівець у стартовому виїзному матчі кваліфікації ЧЄ-2021 проти Австрії, який відбудеться 20 лютого.

Третім суперником української збірної у відбірковому квартеті F є чинний чемпіон Європи – збірна Словенії. Для виходу у фінальну частину Євробаскета-2021 нашій команді потрібно посісти 1, 2 або 3 місце у своїй групі.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 8 times, 1 visits today)