У ВР підтвердили: нардеп Шахов був відсутній на погоджувальній раді 16 березня і позачерговому засіданні 17 березня

https://static.ukrinform.com/photos/2016_05/thumb_files/630_360_1463165822-5057-foto-stanislav-mihajlov-ukrinform.jpg

Повідомлення щодо голосувань народного депутата Сергія Шахова під час пленарних засідань

https://rada.gov.ua/images/razumkov/shah.jpg

У відповідь на запити засобів масової інформації щодо участі народного депутата Сергія Шахова у пленарних засіданнях повідомляємо, що зазначений політик, як раніше було повідомлено, на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня 2020 року був відсутній.

Також зазначаємо, що Сергій Шахов не був присутній на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року та не голосував.

З додатковою інформацією можна ознайомитися з фотодовідки реєстрації народного депутата за вибраний період з 3 по 18 березня 2020 року.

rada.gov.ua/news/Povidomlennya/191138.html#top

 

***

Народний депутат із групи «Довіра» Сергій Шахов не був присутній на позачерговому засіданні Верховної Ради 17 березня та не голосував.

Про це повідомляє пресслужба апарату парламенту  (rada.gov.ua/news/Povidomlennya/191138.html#top)

«У відповідь на запити засобів масової інформації щодо участі народного депутата Сергія Шахова у пленарних засіданнях повідомляємо, що зазначений політик, як раніше було повідомлено, на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня 2020 року був відсутній. Також зазначаємо, що Сергій Шахов не був присутній на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року та не голосував», – йдеться у повідомленні.

Відповідну інформацію в Раді проілюстрували фотодовідкою реєстрації народного депутата за вибраний період з 3 по 18 березня 2020 року.

https://rada.gov.ua/images/razumkov/shah.jpg

Як повідомляв Укрінформ, напередодні ввечері Президент Володимир Зеленський заявив, що картка народного депутата з депутатської групи “Довіра” Сергія Шахова “голосувала” під час позачергового пленарного засідання Верховної Ради 17 березня.

Народний депутат з депутатської групи “Довіра” Сергій Шахов 18 березня повідомив, що отримав позитивний тест на коронавірус, але почувається добре. Інформацію про захворювання народного депутата на Covid-19 підтвердило Міністерство охорони здоров’я.

Водночас в Апараті ВР Укрінформу повідомили, що народний депутат України Сергій Шахов на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року був відсутній.

www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2899720-u-radi-pidtverdili-so-sahov-ne-golosuvav-na-zasidanni-17-berezna.html

 

 

(Visited 8 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *