У Вільнянському районі порушують карантинні вимоги

У Вільнянському районі порушують карантинні вимоги

Держпродспоживслужба у Запорізькій області повідомляє, що за останні два місяці спеціалістами Вільнянського районного управління було перевірено понад 300 об’єктів на дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.
Фахівці Держпродспоживслужби охопили перевірками різни сфери діяльності:: торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами, заклади громадського харчування, ринки, заклади дошкільної та загальної середньої освіти, транспортні перевезення, комунальні підприємства,тощо.і. Порушення виявлені майже на 80% об’єктах.
Найпоширеніші порушення: такі. По-перше, працівниками перед початком зміни не проводиться температурний скринінг, по-друге, не організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками для відвідувачів, Також зафіксоване недотримання «маскового режиму» та соціальної дистанції, відсутнє маркування щодо її дотримання, не організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією, не створені умови для миття рук з милом, вологе прибирання виробничих приміщень та поверхонь, місць контакту рук працівників і відвідувачів не проводиться кожні 2 години.
За результатами перевірок на порушників — суб’єктів господарювання складено 22 протоколи.
Під час обстежень з адміністрацією та працівниками закладів була проведена роз’яснювальна робота та надані пропозиції щодо профілактики поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

(Visited 65 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *