У рамках грантової програми Бердянськ отримав відеогастроскоп

14 липня 2020 року КНП БМР “Бердянське територіальне медичне  об’єднання” отримало ендоскопічне обладнання, придбане в рамках реалізації  посольством Японії в Україні грантової програми “Кусаноне”. Відповідну заявку у березні 2019 року було подано на розгляд виконавчим комітетом Бердянської міської ради у співпраці з КУ БМР “БТМО”. Для реалізації у 2020 році відібрано 6 проєктів із більш ніж 400 заявок. У тому числі переможцем став і бердянський проєкт  «Придбання сучасного обладнання для організації ендоскопічної допомоги в приймально-діагностичному відділенні лікарні м. Бердянська».

Придбання сучасного ендоскопічного обладнання (відеогастроскопа) для діагностування та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту значно підвищить якість надання медичної допомоги за рахунок:

– доступності ендоскопії в режимі 24/7;

– значного скорочення часу, необхідного на діагностичний пошук захворювань пацієнта;

– зниження летальності за рахунок швидкої діагностики, впровадження в клініку сучасних протоколів.

Додаткове обладнання до відеогастроскопа очікується у серпні 2020 року. Апарат для аргонової зварки дозволить зупинити шлунково-кишкові кровотечі без застосування великих порожнинних операцій із застосуванням сучасних європейських стандартів, значно знижуючи ризики для пацієнтів.

Загальна вартість проєкту  2 107 282,12 тис.грн. (у тому числі грант – 1 969 422,54 тис.грн, співфінансування – 137 859,58 тис.грн).

(bmr.gov.ua)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *