У Приморському районі триває підготовка до курортного сезону

У Приморському районі за участі голови ОДА відбулась виїзна нарада з питань підготовки та проведення туристично-курортного сезону. Найголовніше питання: підготовка та проведення курортного сезону в умовах протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. У Приморському районі знаходиться та зареєстровано 68 оздоровчих закладів.

– Наразі епідемія коронавірусної хвороби внесла корективи у звичні для нас терміни підготовки до курортного сезону. На жаль, коронавірус нікуди не зник і загрози від нього  не стали меншими. Наша задача, щоб заклади відпочинку та оздоровлення працювали з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ, щоб відпочиваючим було безпечно, усі працівники були легально працевлаштовані. Цього ми прагнемо. Головне, щоб бізнес працював та сплачував податки.  Але не треба тиснути на бізнес. Створіть такі конкурентні умови, щоб працювати легально та прозоро було легше. Давайте працювати разом, – наголосив Віталій Боговін.

Голова Приморської ОТГ Олена Божкова зазначила, заклади мають отримати дозвіл – це акт готовності закладу. Готовність перевіряють Держпродспоживслужба, ДСНС та міська рада.  Такі умови є однаковими та рівними для всіх.

Також було обговорено питання вимог законодавства з прикордонних питань в контрольованих прикордонних районах Запорізької області.

На останок Віталій Боговін відвідав Приморський професійний аграрний ліцей. Основними професіями, за якими відбувається навчання, є кухар-кондитер та машиніст-тракторист.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *