У Мелітополі волонтери передали поліції засоби індивідуального захисту

У Мелітополі волонтери передали поліції засоби індивідуального захисту

активісти громадської організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» передали поліцейським першу партію захисних екранів та багаторазових респіраторів. Керівник волонтерської групи Ольга Леонтьєва зазначила, що засоби захисту виготовлені за допомогою обладнання (3D принтер), яке придбане в межах реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Активісти цієї громадської організації в співпраці з місцевими підприємцями в цьому році вже вдруге надають допомогу поліцейським. Керівництво Мелітопольському відділу поліції вдячне їм за підтримку, допомогу та сподівається на подальшу співпрацю.

«Початок цього року для нас всіх виявився складним. На підрозділи поліції покладені обов’язки  по контролю за дотриманням карантинних заходів. Надані вами засоби індивідуального захисту допоможуть співробітникам поліції захистити своє здоров’я під час роботи з медиками по контролю  громадян, які були в групі ризику та перебували на самоізоляції», — зазначив начальник групи реагування патрульної поліції Микола Гордієнко.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області) 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *