У Мелітополі підприємці та волонтери допомагають поліцейським

У Мелітополі підприємці та волонтери допомагають поліцейським

З 9 квітня та до особливого розпорядження на в’їздах-виїздах в місто Мелітополь працюють контрольно-пропускні пункти. Головна мета – запобігти поширенню на території регіону гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та контроль за дотриманням карантинних заходів. А виконання завдань правоохоронцями було б ускладнено відсутністю дистанційних термометрів.

Проте, з початку карантинних заходів підприємці міста Мелітополь, за участі громадської  організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот», активно допомагають поліції. Так, протягом тижня волонтери змогли зібрати необхідну суму благодійних коштів та придбати вісім безконтактних термометрів, за допомогою яких поліцейські вже працюють на контрольно-пропускних пунктах. Крім того, з початку карантинних заходів волонтери передали до Мелітопольського відділу поліції захисні маски, латексні рукавички та засоби дезінфекції.

«Щиро дякуємо підприємцям та волонтерам громадської організації «Мелітопольська волонтерська група «Патріот» за допомогу та громадянську позицію. Зараз непростий час і повна взаємодія, підтримка та співпраця, допоможуть запобігти поширенню інфекції і  врятувати найдорожче – життя людей. Ми працюємо в посиленому режимі та закликаємо усіх громадян залишатися в період карантину вдома», — зазначив начальник Мелітопольського відділу поліції Володимир Бондаренко.

Поліція Запорізької області вкотре звертається до громадян дотримуватись карантинних заходів та із порозумінням поставитись до превентивних заходів поліції, адже вони спрямовані насамперед на забезпечення вашої безпеки. Бережіть себе та будьте здорові!

 

 

 

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *