«U-LEAD з Європою» продовжує допомагати ЦНАП дотримуватися правил безпеки під час карантину

«U-LEAD з Європою» продовжує допомагати ЦНАП дотримуватися правил безпеки під час карантину

Програма «U-LEAD з Європою», що фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, передала 110 Центрам надання адміністративних послуг (ЦНАП) у громадах набори для організації безпечного приміщення ЦНАП, які допоможуть дотримуватися карантинних обмежень під час пандемії COVID-19.

До набору входять великий захисний екран для рецепції, індивідуальні захисні екрани для працівників, а також стікери з рекомендацією тримати безпечну дистанцію для зон очікування та прийому відвідувачів, стікери-нагадування вдягти маску при вході до приміщення та ретельно мити руки у вбиральні.

Набір було розроблено на основі міжнародного досвіду, рекомендацій Уряду та експертів щодо виходу з карантину для сервісних установ: https://tsnap.ulead.org.ua/exit.

Це вже друга розсилка таких наборів у громади-партнери U-LEAD. Враховуючи 150 ЦНАП, які отримали їх у серпні 2020 року, Програма зробила внесок в організацію безпечного простору ЦНАП під час карантинних обмежень для 260 громад України.

(Visited 20 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *