Про це повідомляє CGTN, передає Укрінформ.
Нова СЕС Anhui Fuyang Southern Wind-solar-storage Base знаходиться в місті Фуян провінції Аньхой і побудована на затопленій території площею 867 гектарів, яка колись використовувалась для видобутку вугілля.
Електростанція складається із 1,2 мільйона фотоелектричних модулів і займає площу, еквівалентну розміру 1300 стандартних футбольних полів.
За розрахунками китайських фахівців, її потужності буде достатньо, аби щодня задовольняти потреби в електроенергії близько 700 тисяч людей.
Очікується, що вона досягне середньорічного виробництва електроенергії на рівні 700 мільйонів кВт-год, що дозволить щорічно заощаджувати до 220 тис. тонн вугілля й запобігати викидам приблизно 580 тис. тонн вуглекислого газу.
СЕС у місті Фуян потужністю буде інтегрована в єдину мережу разом із вітроелектростанцію на 550 МВт і кількома гідроакумулюючими електростанціями на 300 МВт / 600 МВт·год на річці Янцзи, аби забезпечити безперебійне електропостачання у важливому промисловому районі дельти Янцзи.
Нова плавуча СЕС повністю використовує незадіяну поверхню води в зонах осідання шахт, допомагаючи зменшити випаровування, придушити ріст мікроорганізмів у воді та краще захистити навколишнє водне середовище.
https://www.ukrinform.ua/rubric-technology/3805393-u-kitai-stala-do-ladu-najbilsa-u-kraini-plavuca-sonacna-elektrostancia.html