● У Китаї, 17-річна дівчина Сяо Чжоу продала свого 19-річного хлопця Сяо Хуана в рабство за 14 000 $ і поїхала відпочивати до Таїланду.
● Хлопець познайомився з дівчиною у більярді. Дівчина прикинулася багатою спадкоємицею і вмовляла хлопця з’їздити до неї на батьківщину, обіцяючи високооплачувану роботу та великі зв’язки. Однак як тільки вони перетнули кордон у М’янмі, хлопця зустріли бандити, а дівчина зникла.
● Він провів у рабстві 4 місяці, працював у сфері кібершахрайства, по 20 годин на день сидів за компом. Під впливом високоінтенсивних тортур Сяо Хуан схуд на десятки кілограмів. Неодноразові удари по голові спричинили незворотну втрату слуху. Викрадачі вимагали викуп 49000$, коли сім’я зібрала гроші, тоді юнака відпустили.
● Дівчина тим часом відпочивала у Таїланді та встигла витратити половину грошей. Заарештували її на шляху назад до Китаю.
● Сяо Чжоу звинувачують у шахрайстві та торгівлі людьми, суд над нею був відкладений, але очікується, що він продовжиться найближчим часом.
● Приєднуйтесь до нас