У художньому музеї відкрилась виставка студентів та викладачів запорізьких вишив

У художньому музеї відкрилась виставка студентів та викладачів запорізьких вишив

За підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації у художньому музеї відкрилась виставка-конкурс викладачів та студентів художніх та дизайнерських відділень запорізьких вишів «Від сесії до сесії».

Виставка-конкурс спрямована на розвиток творчості обдарованих студентів, реалізацію їх здібностей, підвищення престижу творчих спеціальностей, залучення провідних мистецтвознавців та художників до активної роботи із студентством, пошуки нових форм співпраці музею з ВНЗ.

За словами виконуючої обов’язків директора Запорізького художнього музею Інги Янкович, значущість цього проєкту полягає в об’єднанні творчої спільноти заради майбутнього.

– Ми вважаємо, що співпраця музею з вищими навчальними закладами дуже важлива для творчої мотивації студентів під час навчального процесу. Наприклад, у музеї, наживо, а не через гаджети, студенти можуть побачити оригінали робіт художників, творчість, яких вони вивчають, познайомитися з сучасними художниками, членами Національної спілки художників України, яких ми також плануємо залучити до нашого проєкту. Ми плануємо провести студію рисунку разом з художниками та студентами, учасниками конкурсу, залучити їх до майстер-класів, на яких студенти матимуть можливість поспілкуватися з викладачами усіх запорізьких навчальних закладів та взяти у них уроки майстерності, – зазначила вона.

Участь у конкурсі взяли студенти художніх та дизайнерських відділень запорізьких вишів. Кожен учасник пропонував до розгляду не менше чотирьох творів. Основними вимогами до представлених на виставку творів були творчий характер робіт, високий професійний рівень виконання та правильне оформлення. Конкурс проходив у три етапи, переможців визначало кваліфіковане журі, до якого увійшли співробітники музею, мистецтвознавці, викладачі дизайнерських відділень. Родзинкою відкриття виставки стало дефіле в авторських вбраннях.

Кращі роботи, виконані в різних жанрах і техніці, а також дизайнерські твори відібрані конкурсною комісією, увійшли до експозиції виставки в Запорізькому художньому музеї. Нагородження переможців виставки-конкурсу відбудеться наприкінці березня, під час закриття експозиції.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *