У Хорватії стався землетрус - є жертви

Внаслідок потужного землетрусу в Хорватії загинив 15-річний підліток, поранені десятки людей. Підземними поштовхами пошкоджено численні будівлі у Загребі.

 
Уламки пошкоджених стін будинків падали на запарковані на вулицях машини у Загребі Уламки пошкоджених стін будинків падали на запарковані на вулицях машини у Загребі

У Хорватії вранці в неділю, 22 березня, стався потужний землетрус. Внаслідок цього в хорватській столиці Загребі загинув 15-річний підліток, повідомляє агентство Reuters з посиланням на місцевих медиків.

Підземні поштовхи призвели до пошкоджень і руйнувань будівель, десятки людей в Загребі були поранені. Як повідомляє агентство dpa з посиланням на місцеві ЗМІ, під час землетрусу з дахів будинків падала черепиця, уламки стін летіли на запарковані на вулицях машини. Пошкоджено також собор у центрі хорватської столиці.

Рятувальники розбирають завали пошкоджених землетрусом будівель у Загребі Рятувальники розбирають завали пошкоджених землетрусом будівель у Загребі

За даними Європейського Середземноморського сейсмологічного центру, під час ранкового землетрусу близько шостої години ранку було зафіксовано магнітуду 5,3. Епіцентр землетрусу був розташований за 7-10 кілометрів на північ від Загреба, зазначає агентство dpa. 

Обсяги завданої землетрусом шкоди у Загребі ще з'ясовують Обсяги завданої землетрусом шкоди у Загребі ще з’ясовують

www.dw.com/uk/у-хорватії-стався-землетрус-є-жертви/a-52877220?maca=ukr-rss-ukrnet-ukr-all-3816-xml

(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *