У Бердянську відновляється робота кінотеатрів

Сьогодні рішенням постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС на основі Постанови Кабінету міністрів з 2 липня відновляється в місті діяльність кінотеатрів з наповненістю кінозалів 50 відсотків місць у кожному окремому залі. Проте в котре під час засідання було наголошено, що діють обмежувальні заходи, яких всі повинні неухильно дотримуватись, а саме забороняється до 31 липня:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

5) перевезення пасажирів в транспорті в кількості більше ніж кількість місць для сидіння;

6) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших), крім проведення кінопоказів у приміщеннях кінотеатрів, заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Також було розглянуто звернення комунальної установи «Бердянський шкірно-венерологічний диспансер» Запорізької обласної ради щодо їх відключення від електропостачання, що призвело до порушення технології роботи закладу. Членами комісії було прийнято рішення письмово звернутися до ТОВ “Запоріжжяелектропостачання”, ПАТ “Запоріжжяобленерго” та Департаменту охорони здоров’я з вимогою відновлення електропостачання КУ «Бердянський шкірно-венерологічний диспансер» ЗОР. Та одночасно звернутися до правоохоронних органів із заявою на дії ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” та порушення постачальником енергії вимог п. 2.6 протокольного рішення постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС від 17.03.2020 № 9.

(bmr.gov.ua)

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *