У Бердянську відкрилася виставка робіт учасників арт-проєкту “Світ очима художників”

У Бердянську відкрилася виставка робіт учасників арт-проєкту “Світ очима художників”

До кінця вересня мешканці та гості міста матимуть можливість відвідати в художньому музею ім. Ісаака Бродського виставку робіт 22-х митців з різних куточків України, які протягом десяти днів на полотнах відтворювали цікавинки нашого міста.

Як відзначила на відкритті виставки засновниця Арт-проєкту “Світ очима художників”, журналіст Валерія Велика, основною метою проєкту є ознайомлення поціновувачів з чудовою красою України: історичними пам’ятками, оригінальною архітектурою, традиціями, побутом нашого народу та незвичайною красою рідної природи.

Цього року до Бердянська на пленер приїхали художники з міст Київ, Дніпро, Харків, Львів, Вишгород, Кривій Ріг і результат їх роботи також присвячений Дню міста, яке відзначається 17 вересня. Від імені міського голови Володимира Чепурного привітав учасників та вручив дипломи начальник відділу культури Микола Шостак. У словах вітання він відзначив, що для міста подібній захід — важлива культурна подія, та побажав всім митцям творчих успіхів та злетів, щоб географія учасників розширювалась і захід був щорічними, а також вислови слова вдячності за підтримку та розвиток культури директору бази відпочинку “Славутич” Олексію Стращенку.

Сюрпризом для всіх присутніх на заході було спільне написання трьох тематичних робіт про Бердянськ всіма учасниками пленеру.

(bmr.gov.ua)

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *