"Суспільне" возвращает в эфир политическое ток-шоу «Обратный отсчет»

Суспільний мовник повертає на екрани «Зворотний відлік» — головну дискусію країни

 

https://suspilne.media/cdn/1/image/2019/05/29/afbe476ae757d60f6abf0cf3938de46c.jpg

Суспільний мовник готує новий сезон політичного ток-шоу «Зворотний відлік«. Продовження головної дискусії країни вийде на Суспільному вже в червні й матиме на меті познайомити глядачів із політичними силами, які братимуть участь у парламентських виборах-2019.

Ведучими «Зворотного відліку» в другому сезоні будуть Павло Казарін і Мирослава Барчук, яких уже встигли полюбити глядачі Суспільного.

«Ми робимо другий сезон проекту практично тією ж командою, що й перший. Це був головний аргумент на користь моєї участі в другому сезоні, зізнається Павло Казарін. — Робота на «Зворотному відліку» під час президентської кампанії це було таке велике журналістське щастя, яке тільки можна зустріти в нашій професії. Коли вся команда мислить в унісон, дивиться в один бік, водночас не боїться сперечатися між собою й завжди знаходить якийсь цікавий компроміс. А щодо моєї напарниці я щоразу не втомлююся повторювати, що мені з нею дуже пощастило. Не знаю, наскільки пощастило їй зі мною :), але «леді й бродяга» знову в ділі!»

Формат програми зазнає незначних оновлень, проте головна концепція — бути майданчиком для головної політичної дискусії країни — залишиться незмінною.

«Перший сезон «Зворотного відліку» був настільки успішний, цікавий і так полюбився людям, що ми знали, що повернемося так чи інакше. Така розмова велася, і для мене це повернення органічне, — каже Мирослава Барчук. — Ми думали про продовження програми, щоправда, не чекали, що вибори будуть достроковими. Думали, що будемо спокійно працювати в цьому форматі все літо, а вже у вересні це буде формат передвиборчих дискусій. Та оскільки парламентські вибори, найімовірніше, відбудуться в липні, то робота буде більш інтенсивна, і ми сподіваємося, що й далі продовжимо цей проект».

Нагадаємо, у межах першого сезону вийшло шість випусків політичного ток-шоу «Зворотний відлік» за участі топ-кандидатів на пост президента України, спецвипуск теледебатів перед другим етапом виборів, а також два спецвипуски «Зворотний відлік. Ніч виборів» — після першого й другого турів президентських виборів відповідно.

suspilne.media/news/1506?fbclid=IwAR2OjiA8u2H3kSv9FQzdFHnQsY5cfVyVb7BCe7hW9CoyKMVxk7vTff-M1Ic

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *