Суд виніс вирок молодику, що пограбував місцевий бар

Запорізькою місцевою прокуратурою № 2 забезпечено належне підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні відносно чоловіка, який у червні 2019 року намагався «збагатитись» за рахунок виручки одного із закладу відпочинку, розташованого у Вознесенівському районі м. Запоріжжя.

Судом визнано доведеним, що вказаний громадянин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в якості відвідувача в кафе «Акваріум», що розташоване по бул. Шевченка в м. Запоріжжі, з метою викрадення грошових коштів, зайшов за барну стійку, де в цей момент знаходилась бармен, та із застосуванням насильства до останньої, зокрема шляхом нанесення удару в обличчя, заволодів добовою виручкою закладу.

Як повідомлялось раніше, злочинця затримано в порядку ст. 208 КПК України та застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За результатами судового розгляду, завдяки якісному підтриманню місцевою прокуратурою публічного обвинувачення, вищевказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 186 КК України та з огляду на її каяття, відсутність претензій з боку потерпілих, судом призначено мінімальне покарання в межах санкції статті, яка передбачає покарання за вчинене, у вигляді 4 років позбавлення волі.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 19 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *