Стартував велопробіг "афганців" і ветеранів АТО/ООС "Вшануємо пам’ять захисників України"

В Ужгороді, з площі Народної, вранці 16 серпня розпочався велопробіг «афганців» і ветеранів АТО/ООС “Вшануємо пам’ять захисників України”

 

В Ужгороді стартував велопробіг ветеранів на честь захисників України/ Фото: Сергій Гудак, Укрінформ

 

 

У дорогу вирушили четверо велосипедистів, розповів перед стартом кореспонденту Укрінформу організатор і капітан команди, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області України Іван Балашов.

Фото: Сергій Гудак, Укрінформ

За словами Балашова, ці четверо подолають увесь шлях — 1 тис. 800 км — від Ужгорода до Маріуполя. Дорогою до них долучатимуться активісти з різних міст України — планується, що загалом участь візьмуть до півтори тисячі людей.

«Я організовую такий пробіг вдруге. Минулого разу, у 2016 році, велопробіг Ужгород-Київ був присвячений 25-річчю Незалежності України», — зазначив Балашов.

Він розповів, що і він сам, і інші члени команди мають добру підготовку: регулярно займаються маунтінбайкінгом, шосейними гонками і велотуризмом.

Розпочавши свою путь із Закарпаття, за сьогодні ветерани планують доїхати до Стрия Львівської області.

 

Фото: Сергій Гудак, Укрінформ

 

Фото: Сергій Гудак, Укрінформ

 

Організатори називають метою велопробігу підтримку ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Ветерани планують подолати близько 1 800 км Україною проїхавши за маршрутом Ужгород – Маріуполь відвідавши такі міста: Стрий, Рогатин, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Лубни, Полтава, Дніпро, Запоріжжя та Бердянськ.

Велопробіг завершиться в Маріуполі 29 серпня — у День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

Дорогою ветерани відвідають Стрий, Рогатин, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Київ, Лубни, Полтаву, Дніпро, Запоріжжя та Бердянськ.

Там заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання квітів до пам’ятників та алей слави, спілкування з представниками органів місцевої влади.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів війни та популяризації їх позитивного образу в суспільстві.

 

 
www.ukrinform.ua/rubric-regions/3082056-majze-2-tisaci-kilometriv-v-uzgorodi-startuvav-veloprobig-veteraniv-vijni.html#
 
 
(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *