Стало известно, сколько квартир пострадали от взрыва газа в Киеве

 
Фото МВД

16 квартир разрушены и еще 40 повреждены в результате взрыва газа на столичных Позняках 21 июня.

Источник: сайт Министерства внутренних дел 

Київ: Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків руйнування житлового будинку у Дарницькому районі

Вчора, 21 червня, о 10:00 у столиці на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, в десятиповерховому житловому будинку стався вибух, попередньо газоповітряної суміші без подальшого горіння. Пошкоджено 40 квартир одного під’їзду, де зареєстровано 125 громадян. Зруйновано 16 квартир із 9 по 4 поверхи.

Вже через 10 хвилин після отримання сигналу підрозділи ДСНС приступили до пошуку та рятування людей: з під’їзду евакуювали 23 особи, з-під завалу деблокували 3-х громадян. Медики надали допомогу 5 постраждалим, з яких 2-х госпіталізували до лікувальних закладів і ввечері виписали.

Станом на 09:00 22 червня на місці надзвичайної ситуації знайдено 3-х загиблих людей (двох жінок 1943 та 1974 року народження та чоловіка 1991 року народження), 5 осіб травмовано.

На даний час доля 2-х чоловіків 1976 та 1967 року народження залишається невідомою. Пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно і будуть здійснюватися до остаточного виявлення осіб.

Силами ДСНС у взаємодії з комунальними службами міста здійснено розвідку завалу на наявність живих людей із залученням кінологічних розрахунків, укріплено міжповерхові перекриття з 1 по 7 поверхи (встановлено металеві розпорки), проведено розбирання завалу з 6 по 5 поверхи, продовжується розбирання завалу на 4 поверсі.

У зв’язку з постійною загрозою обрушення конструкцій та обмеженим простором для роботи інженерної техніки, рятувальники працюють вручну, із застосуванням колінчатих підйомників і підйомного крану.

Психологи ДСНС надають допомогу родичам загиблих та мешканцям будинку.

52-х мешканців пошкодженого під’їзду №6 розміщено у школі-інтернаті №12 та гуртожитку Укрзалізниці, організовано харчування.

Мешканцям прилеглого під’їзду №5 (зареєстровано 71 особу), у супроводі рятувальників дозволено забрати із своїх квартир документи та речі першої необхідності та запропоновано розселитися у школі-інтернаті №12.

Працівники Нацполіції та військовослужбовці Нацгвардії забезпечують правопорядок, охорону будинку та прилеглої території. Всього для проведення робіт залучено понад 460 працівників та 70 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС  — близько 170 бійців та 30 одиниць техніки.

Правоохоронці встановлюють причини вибуху. Попередньо, дана подія буде класифікована як надзвичайна ситуація місцевого рівня.

Координація робіт здійснюється Штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації.

Департамент комунікації МВС України

ФОТО Миколи Анацького

mvs.gov.ua/ua/news/31892_Kiiv_Operativna_informaciya_shchodo_likvidacii_naslidkiv_ruynuvannya_zhitlovogo_budinku_u_Darnickomu_rayoni.htm
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *