Справу посадовця центру охорони здоров’я скеровано до суду

Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно одного з посадовців лікарні філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в Запорізької області за фактом заволодіння бюджетними коштами у вигляді заробітної плати.

Слідство встановило, що службова особа шляхом внесення відомостей до табелю використання робочого часу в частині фактично відпрацьованого робочого часу вносила недостовірні дані, якими завищила свій фактично відпрацьований робочий час, в результаті чого незаконно заволоділа бюджетними коштами у вигляді заробітної плати.

 За результатами проведених слідчих та процесуальних дій, посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення).

 Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт скеровано до Вільнянського районного суду для розгляду по суті.

 За вказаний злочин  передбачено покарання у виді обмеження або позбавлення  волі  на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *