"Спіймати Кайдаша": сценарист серіалу розповіла, чи варто чекати продовження

Команда серіалу почне роботу над його режисерською версією

Після зйомок серіалу «Спіймати Кайдаша» у його творців накопичилося чимало матеріалу, який так і не вийшов на екрани. Він увійде до розширеної режисерської версії, над якою незабаром почнуть роботу сценаристка Наталка Ворожбит та її команда.

 

При цьому, як наголосила Ворожбит в інтерв’ю theLime, очікувати розширену версію серіалу на екранах варто не раніше осені цього року. Що ж стосується продовження, спочатку про нього не йшлося.

Наталія Ворожбит Фото: СТБ

«Ми будемо робити розширену режисерську версію. У нас залишилося дуже багато матеріалу. І продовження робити я не хочу, мені здається, там всього достатньо, — зазначила вона. — Не хочу зіпсувати».

Серіал «Спіймати Кайдаша», віддалено заснований на повісті «Кайдашева сім’я» Івана Нечуя-Левицького, вийшов на каналі СТБ на початку березня і доволі скоро став найбільш обговорюваним проектом у соцмережах, де отримав виключно позитивні відгуки.

  • Сюжет серіалу піднімає проблему стосунків у родині. Незабаром після його релізу ми запитали, як з цим складається у його акторів. Тарас Цимбалюк, Антоніна Хижняк та Григорій Бакланов розповіли про особистий досвід взаємин з близькими.
  • Дивіться також на theLime кумедні закулісні фото зі знімального майданчика серіалу «Спійматі Кайдаша», якими раніше поділилася в мережі актриса Антоніна Хижняк.
  •  

apostrophe.ua/ua/article/lime/kino/2020-04-09/spymati-kaydasha-stsenarist-seriala-rasskazala-stoit-li-jdat-prodoljeniya/32138

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *