Шмигаль доручив перевірити інформацію про підпільну вакцинацію від COVID-19 в Україні, зробить собі щеплення офіційно зареєстрованою вакциною

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив правоохоронцям та Міністерству охорони здоров’я перевірити інформацію, що з’явилася у ЗМІ, про таємну вакцинацію українських політиків від COVID-19 і заявив про наміри зробити щеплення за власний рахунок після надходження офіційно зареєстрованої вакцини до українських клінік.

“Доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію, яка оприлюднена у ЗМІ, про можливу підпільну вакцинацію препаратами невідомого походження. І одразу повідомлю свою позицію… Сам вакцинуватимусь за свій рахунок у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде до клінік”, – написав Шмигаль у своєму Telegram-каналі у середу.

 

Доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію, оприлюднену в ЗМІ, щодо можливої підпільної вакцинації препаратами невідомого походження. І одразу повідомлю власну позицію.

Я є прихильником вакцинації. Згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин отримають лікарі, що працюють на передовій боротьби з COVID-19. Сам буду вакцинуватися власним коштом у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде у клініки.

Нагадаю, що зараз Україна очікує першу партію вакцин — 1,9 млн доз від Sinovac Biotech. Керівництво країни проводить перемовини з іншими світовими виробниками вакцин, які пройшли клінічні випробування. Наразі жодна з вакцин не є сертифікованою в Україні. І впевнений, жодна свідома людина не буде вакцинуватися препаратами невідомого походження.

Нагадаю рецепт, як уберегтися від хвороби: носіть маску, мийте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції.

За його словами, наразі Україна очікує першу партію вакцин Sinovac Biotech у кількості 1,9 млн доз, він також повідомив, що керівництво країни проводить переговори з іншими світовими виробниками вакцин, які пройшли клінічні випробування. “Наразі жодна з вакцин не є сертифікованою в Україні. І впевнений, жодна свідома людина не вакцинуватиметься препаратами невідомого походження”, – написав прем’єр.

Шмигаль також нагадав, що згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин в Україні отримають лікарі, “що працюють на передовій боротьби з COVID-19”.

Як повідомлялося, на сайті “Обозреватель” вийшов матеріал бізнесмена Михайла Бродського, в якому він стверджує, що низка українських представників влади, зокрема деякі народні депутати й топ-чиновники, таємно вакцинувалися проти COVID-19 нелегально завезеною до України з Ізраїлю вакциною Pfizer, заплативши за два уколи по EUR2,5 тис.

 

ua.interfax.com.ua/news/general/714598.html

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *