Школярі Мелітопольщини з тернопільськими друзями збирають гроші на шедеври нового покоління

Школярі Мелітопольщини з тернопільськими друзями збирають гроші на шедеври нового покоління

У рамках проєкту ConnectED учні 9-10 класів Костянтинівського ліцею «Ерудит» Мелітопольської районної ради та Тернопільської ЗОШ № 28 запустили власну ініціативу на краудфандинговій платформі GoFundEd.

Учні працювали над тематикою «Від науки до мистецтва: шедеври нового покоління». Провівши соцопитування серед 353 учнів, збірна команда двох шкіл сфокусувалася на питанні: як поєднати творчість та практичне застосування креативних ідей?

Відповідь прийшла швидко — створення Техно-Арт студії “T&K Lab”, спільного майданчика для сміливих мистецьких експериментів молоді Тернополя і Костянтинівки (T&K).

Проєкт передбачає створення студії цифрового мистецтва, де учні матимуть змогу працювати над сучасними арт-об’єктами, моделями роботів, записувати та редагувати відео, опрацюють ази створення сучасної реклами, познайомляться з основами графіки руху та 3D моделювання.

Підтримайте учнівську ідею — і вже зовсім скоро станете свідком незвичайних мистецьких експериментів школярів!

Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine — USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ».

(Visited 8 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *