Ще два матчі ФК "Металург" перенесені

МФК “Металург” залишатиметься на карантині до 16 липня

https://mfcmetalurg.com/wp-content/uploads/2020/07/matchi-pereneseni-1170x600.png

У зв’язку з виявленням у 13 гравців “Металурга” захворювання на COVID-19, команда відправлена на 14-денну самоізоляцію під наглядом лікарів. Після цього 16 липня футболісти проведуть ще одне обстеження на коронавірус

Клуб направив листа до Професійної футбольної ліги з проханням перенести матчі 23-го і 24-го туру МФК “Металург” – ФК “Черкащина” та МФК “Металург” – ФК “Гірник-Спорт”, які мали відбутися 10-го і 15-го липня відповідно.

Офіційний сайт МФК “Металург”   – mfcmetalurg.com/mfk-metalurg-zalyshatymetsya-na-karantyni-do-16-lypnya/

 

 
Фото: facebook.com/mfcmetalurg

 
До ПФЛ звернувся ФК “Металург” щодо перенесення матчів 23-го і 24-го туру Першої ліги МФК “Металург” – ФК “Черкащина” та МФК “Металург” – ФК “Гірник-Спорт”, які мали відбутися 10-го і 15-го липня відповідно. Тому згідно з рішенням Адміністрації матчі було перенесено на більш пізній термін.
 
Нагадаємо, у зв’язку з виявленням у 13 гравців “Металурга” захворювання на COVID-19, команда відправлена на 14-денну самоізоляцію під наглядом лікарів, а їх матч 22 туру проти “Руху” перенесено на більш пізній термін. 16 липня футболісти проведуть ще одне обстеження на коронавірус.
 
Пресслужба ПФЛ   pfl.ua/news/details/11578

 

 

 

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Migun
Есть вопрос?