Сборная Украины по баскетболу проиграла Черногории в решающем матче отбора ЧМ-2019

Матч в Киеве завершился со счетом 74:76.
http://i.fbu.kiev.ua/1/28886/ukra2.jpg

Збірна України програла вдома Чорногорії

Чоловіча національна збірна України з баскетболу програла вдома Чорногорії в матчі кваліфікації чемпіонату світу – 74:76.

Напередодні матчу в Києві тренер балканців Звєздан Митрович акцентував увагу на головних перевагах гри українців вдома: швидкість та агресія. У першу чергу ці чинники мали нейтралізувати гості.

Однак господарі на початку зустрічі не дозволили цього гостям. Українці досить швидко психологічно адаптувалися на майданчику та взялися диктувати балканцям свої умови. Після трьох хвилин зі старту ми вже мали мінімально необхідні 7 очок переваги.

Та на цьому наші хлопці не зупинялися. Схоже вони піймали кураж та впевнено кинулися збільшувати різницю. Цьому суттєво сприяла перевага збірної України в реалізації. За триочковими ми вдвічі випереджали суперника.

Так відзначалися Петров, Мішула, Бобров. У останнього добре пішла традиційна взаємодія з Денисом Лукашовим. То ж В‘ячеслав неодноразово зривав овації фанів ефектними данками. В підсумку за першу чверть Україна на 17 очок випередила Чорногорію.

Втім чорногорці – суперник небезпечний. І балканці продемонстрували це вже в другій чверті. Гості збили атакувальний ритм українців. За другі 10 хвилин ми набрали лише шість очок. Супернику теж небагато дозволили, та все ж більше – 9.

Психологічно важлива третя чверть також проходила за сценарієм балканців. Гості продовжили невпинно скорочувати різницю. Майже за 2 хвилини до кінця третьої чверті чорногорці практично вирівняли становище – 52:51 на користь українців. Останнє слово було все ж за господарями. Штрафні від Петрова та данк від Липового покращили настрій.

Однак необхідного перелому гри останні вдалі дії не принесли. Балканці продовжили ефективно руйнувати гру господарів, збивати швидкість. Провал на старті четвертої чверті 0:12 надто ускладнив становище збірної України.

На щастя спрацювала зв`язка Лукашова з Мішулою. Останній двічі реалізував триочкові з передач першого. Відставання скоротилося до мінімальних двох очок, змусивши балканців брати тайм-аут. Додавши швидкості господарі одразу змусили гостей більше помилятися.

За дві з половиною хвилини до кінця основного ігрового часу Україна зрівняла рахунок. Та сил, аби вирвати перемогу вже не виявилося. Балканці довели зустріч до мінімальної, але максимально необхідної їм перемоги.

Відтак Україна втратила шанси на вихід у фінальний турнір чемпіонату світу.

Матч 25 лютого в Словенії перетворився на турнірну формальність.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2019
Кваліфікація. Європа
Група I
22 лютого
Київ. 19:00
Україна – Чорногорія – 74:76 (34:17, 6:9, 16:25, 18:25)

http://fbu.ua/news/zbirna-ukrani-prograla-vdoma-chornogori

В киевском Дворце спорта завершился матч отборочного турнира чемпионата мира-2019 по баскетболу, в котором сборная Украины принимала команду Черногории и проиграла сопернику.
Игра завершилась со счетом 74:76, сообщает официальный сайт соревнований.
(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *