Санду свій перший закордонний візит на посту президента здійснить до України

Обрана Президентка Молдови Майя Санду зазначила, що візит до України буде її першою закордонною поїздкою на посаді президента.

Про це вона сказала під час зустрічі з главою МЗС України Дмитром Кулебою, передає УНН із посиланням на повідомлення МЗС.

Як повідомили у МЗС, Кулеба привітав Санду із переконливою перемогою на президентських виборах і передав їй запрошення від імені Президента України Володимира Зеленського відвідати Україну з візитом.

Майя Санду прийняла запрошення і зазначила, що візит до України буде її першою закордонною поїздкою на посаді президента, зазначено у повідомленні.

«Україна вітає успішне проведення вільних і демократичних президентських виборів у Молдові, які чітко підтвердили європейський вибір молдовського народу. Ми готові відкрити якісно нову сторінку в українсько-молдовських відносинах», — заявив міністр.

У МЗС додали, що Кулеба висловив вдячність Майї Санду за її чітку і послідовну позицію щодо засудження російської агресії та окупації РФ українського Криму, підтримки територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах.

Раніше Кулеба запропонував новообраній Президентці Молдови взяти участь у діяльності ініційованої Україною Кримської платформи.

 

https://mfa.gov.ua/storage/app/thumbnails/61b/2bd/1c1/5fd267a9e3758499027131_730x360.jpg

Фото:  /mfa.gov.ua/news/dmitro-kuleba-zdijsniv-vizit-do-moldovi-osnovni-pidsumki

Нагадаємо, міністр закордонних справ сьогодні перебуває з офіційним візитом у Республіці Молдова. Раніше він провів зустріч з молдовським колегою Ауреліу Чокоєм.

 

www.blackseanews.net/read/171599

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *