С 1 сентября КПВВ на Донбассе переходят на осенний режим и продолжают функционировать в условиях карантина – штаб ООС

В связи с введением усиленных противоэпидемических мероприятий на территории Украины, изменен режим функционирования контрольных пунктов въезда/выезда и порядок пропуска лиц, транспортных средств через линию разграничения в Донецкой и Луганской областях, сообщает в понедельник пресс-центр операции Объединенных сил.

Нет описания фото.

 

З 1 вересня КПВВ в районі проведення Операції Об’єднаних сил переходять на осінній режим та продовжують функціонувати в умовах карантинних обмежень

У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів на території України, змінено режим функціонування контрольних пунктів в’їзду/виїзду та порядок пропуску осіб, транспортних засобів через лінію розмежування в Донецькій та Луганській областях.

В умовах карантину перетин лінії розмежування проводиться з дотриманням усіх протиепідемічних норм: температурний скринінг, засоби індивідуального захисту, соціальна дистанція. Пропуск осіб з тимчасово окупованої території через КПВВ здійснюється за умови їхньої згоди на проведення заходів обов’язкової самоізоляції, перевірки спроможності встановлення електронного сервісу «Дій вдома» або надання згоди на обсервацію. Водночас пропуск осіб з підвищеною температурою тіла вище 37,2˚С та таких, що підтверджують контакти протягом останніх 14 діб з особами, хворими на COVID-19, проводитиметься окремо.

Звертаємо увагу, що з 1 вересня КПВВ переходять на осінній режим функціонування, тож перетин осіб та транспортних засобів лінії розмежування здійснюватиметься у період з 07.00 до 18.30. В напрямку тимчасово окупованої території перетин контрольних пунктів в’їзду/виїзду — до 18.00.

Зокрема за осіннім графіком функціонуватимуть КПВВ «Мар’їнка», КПВВ «Новотроїцьке», КПВВ «Станиця Луганська».

 
www.facebook.com/pressjfo.news/posts/936200310205919

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Migun
Есть вопрос?