Напередодні активних дій Сполучених Штатів Америки щодо обʼєктів ядерної програми в Ірані здійснена евакуація із зони небезпеки 176 громадян України та держав-партнерів.
Про це Президент Володимир Зеленський повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.
Напередодні активних дій Сполучених Штатів щодо обʼєктів ядерної програми в Ірані українські дипломати та ГУР здійснили важливий етап евакуації громадян України та держав-партнерів із зони небезпеки:
176 людей були евакуйовані з Ізраїлю в Єгипет, також триває евакуація з території Ірану в Азербайджан.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга доповів щодо роботи наших посольств у регіоні та здійснення евакуаційних заходів.
Серед людей, яких евакуювала Україна, зокрема громадяни Молдови, Латвії, Азербайджану, Естонії та США.
Реагуємо на кожне звернення і продовжимо евакуаційні заходи.
Доручив МЗС України та розвідці забезпечити всі можливості для необхідного захисту наших людей на Близькому Сході та в регіоні Затоки.
/www.facebook.com/zelenskyy.official?locale=uk_UA