Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та стратегічних комунікацій.
У Києві розпочали облаштовувати Сквер пам’яті журналістів, які загинули під час війни
16 червня заступник Міністра культури та стратегічних комунікацій з питань європейської інтеграції Андрій Наджос долучився до висадки дерев у Сквері пам’яті українських журналістів, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ
Сквер стане символом стійкості, правди і пам’яті, яку українське суспільство нестиме через усе життя.
Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ
Його створення ініціювала організація TERWIN, висаджуючи дерева на честь кожного медійника, який віддав життя за правду та свободу слова.
З початку широкомасштабної війни в Україні загинули 107 медійників. З них 12 — під час виконання професійних обов’язків, ще 95 — унаслідок бойових дій або катувань.
Це журналісти, репортери, фотографи, оператори, редактори — ті, хто тримав інформаційний фронт і сьогодні залишаються частиною нашої спільної пам’яті.
Міністерство культури та стратегічних комунікацій України забезпечує реалізацію кампанії Ради Європи «Журналісти мають значення» в Україні.
Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ
«Схиляємо голови перед пам’яттю кожного загиблого. Наша мета — не лише вшанувати їх, а й зробити все, щоб злочини росії проти свободи слова та журналістської спільноти не залишилися безкарними», — зазначив Андрій Наджос.
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/4004858-u-kievi-oblastovuut-skver-pamati-zurnalistiv-aki-zaginuli-pid-cas-vijni.html#
https://mcsc.gov.ua/news/u-kyyevi-rozpochaly-oblashtovuvaty-skver-pamyati-zhurnalistiv-yaki-zagynuly-pid-chas-vijny