У Пентагоні пізніше опублікували детальніший вміст пакета військової допомоги.
Туди увійшли, зокрема, ракети AIM-9M та AIM-7 для протиповітряної оборони, додаткові боєприпаси для систем HIMARS, 155-мм та 105-мм артилерійські снаряди, високошвидкісні протирадарні ракети HARM, протитанкові ракети з оптичним відстеженням TOW і протитанкові системи Javelin та AT-4.
У списку згадуються також понад 4 мільйони боєприпасів для стрілецької зброї, транспортні засоби для буксирування й транспортування обладнання, боєприпаси для підриву перешкод, обладнання для захисту критично важливих об’єктів національної інфраструктури, а також запасні частини, технічне обслуговування та інше допоміжне обладнання
«Якщо Конгрес не схвалить запит президента на додаткове фінансування національної безпеки, це буде один з останніх пакетів допомоги у сфері безпеки, який ми можемо надати Україні», – застеріг держсекретар.
Попередній пакет військової допомоги на суму 100 мільйонів доларів США оголошували 20 листопада. До нього увійшли, серед іншого, одна реактивна систем залпового вогню HIMARS, зенітні ракети Stinger, 155-мм і 105-мм артилерійські снаряди.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/12/6/7175059/
Як повідомляв Укрінформ, у Вашингтоні в середу проходить Конференція оборонних індустрій DFNC1: US Edition. Представники урядів, бізнесу та воєнних структур США і України домовляються про розширення спільного виробництва озброєння та обміну технологіями між оборонними компаніями обох країн.