▪️Один із них – безробітний житель Запоріжжя. Після початку повномасштабної війни публічно агітував людей підтримувати окупацію українських територій, а також закликав до захоплення Запоріжжя.
▪️Інший ворожий агітатор – колишній керівник одного з комунальних підприємств міста, у соцмережах активно просував контент, який дискредитує українську владу та ЗСУ.
▪️Колишній співробітник одного з місцевих підприємств Запоріжжя теж із 2022-го майже щодня публікував в інтернеті антиукраїнський контент, де схвалював збройну агресію рф, називав окупантів «визволителями» та дискредитував українських військових
Одному з фігурантів обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, двом іншим — цілодобовий домашній арешт.