Розпочато ремонт ще на одній ділянці автодороги Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта

Розпочато ремонт ще на одній ділянці автодороги Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта

Автомобільна дорога М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта є міжнародною автодорогою державного значення. Ця дорога визначена Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Так, на минулому тижні, на ділянці км 299+491 – км 322+705 автодороги М-18 розпочались роботи з поточного середнього ремонту. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль-Південь».

Загальна протяжність зазначеної ділянки автодороги, яка проходить по території Запорізького та Василівського районів, складає – 23,2 км. Наразі, виконуються роботи з фрезерування існуючого покриття.

У Службі автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляють, наближаються до завершення роботи з відновлення дорожнього полотна по основному проїзду на ділянці автодороги М-18 у Василівському районі. Роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядне підприємство ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Зазначимо, у цьому році в рамках Програми «Велике будівництво» на автодорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області планується виконати роботи з капітального та поточного середнього ремонтів загальною протяжністю 122,9 км.

У зв’язку з цим Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 28 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


1 Comment

  1. Эта дорога давно нуждается в ремонте, тем более она стратегически важна. Жаль, что ремонтные работы ведутся летом, создавая огромные пробки. Тем более, что эта дорога ведет к морю. Будем надеяться, что ремонт будет качественным и его хватит на долго.

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *