Рятувальники продезинфікували 825 км дорожнього полотна

Рятувальники продезинфікували 825 км дорожнього полотна

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції в області триває комплексна робота. Так, за зверненнями, що надходять від місцевих органів влади з початку карантину рятувальники здійснили 49 залучень у Пологівському, Вільнянському, Бердянському, Василівському, Веселівському, Приазовському, Великобілозерському, Більмацькому, Якимівському, Михайлівському та Мелітопольському районах. За допомогою спеціальної техніки здійснили дезинфекцію центральних вулиць та інших об’єктів інфраструктури.

Для дезинфекції використовується спеціальна суміш, що застосовується для проведення обробки майна, транспорту, одягу, яка не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійну дезинфекцію будь-яких поверхонь та є цілком безпечною для людей і тварин.

Загалом було продезинфіковано 825 км дорожнього полотна.

Також, рятувальники продовжують щоденне оповіщення громадян через гучномовці на спеціальних автомобілях, роз’яснюючи основні правила поведінки під час карантину.

Шановні громадяни!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб і без потреби не залишайте місце проживання.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *