Рейс «Київ – Ужгород» скасовують через 2 місяці після запуску: Закарпаття знову буде без авіасполучення

Последний авиарейс Киев — Ужгород компании «Мотор Сич» будет выполнен на текущей неделе, после чего полеты прекратят из-за нерентабельности.

Об этом сообщает портал Mukachevo.net.

http://www.mukachevo.net/Content/img/news/493/p_493627_1_slidertop2.jpg

10 травня буде здійснено останній рейс, а вже з 17 травня компанія «Мотор Січ» офіційно припиняє регулярні авіарейси за маршрутом «Київ – Ужгород» і назад.

Про це Mukachevo.net сьогодні, 6 травня, в ексклюзивному коментарі повідомили в контактному центрі компанії «Мотор Січ». Вже зараз придбати квитки онлайн на рейс до Ужгорода або назад можна лише на 10 травня, з наступного тижня квитки більше не продаються.

Як пояснили Mukachevo.net у компанії, рішення було ухвалено через нерентабельність рейсів у напрямку Закарпаття.

Авіарейс за цим маршрутом «Київ – Ужгород» було запущено 15 березня. Його відкривали особисто міністр інфраструктури Володимир Омелян та президент Петро Порошенко, який тоді саме прибув у Закарпаття з офіційним візитом як кандидат у президенти.

Таким чином літаки виконували рейси буквально 2 місяці. З самого початку запуску авіасполучення було чимало питань щодо доступності ціни на літак, адже найдешевший квиток коштує від 2 тисяч гривень. А ще більше — на власне маршрут, адже рейс з Києва до Ужгорода здійснювався з 2-годинною пересадкою у Львові.


Водночас додамо, що під час нещодавнього візиту прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до Словаччини було домовлено з словацькою стороною про можливість вільного використання авіапростору Словаччини для літаків, які прямують до та з Ужгорода, з чим були проблеми донедавна.


Довідково: з 2016 року до 15 березня цього року аеропорт Ужгород приймав лише чартерні та екстренні рейси. Регулярних рейсів з аеропорту не було останні 5-10 років. Їх періодично запроваджують, а тоді скасовують.

www.mukachevo.net/ua/news/view/493627?fbclid=IwAR3Y7bHvUHsakc42N9xXm5wt-YdH75Yg8mT60fKrvG8GHXW-BJFeLd2aiIY

 

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *