Регіональна комісія посилила карантинні обмеження на території області

Так, до окремого рішення заборонено проведення масових (спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 220 осіб та більше однієї особи на 10 м2 площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).

Також доручено призупинити направлення дітей пільгових категорій до ДПУ «МДЦ «Артек» (м. Київ) та ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса, починаючи з 10 зміни (25.09.2020, 27.09.2020). Із Запорізької області не направлятимуть спортивні команди та спортсменів до регіонів, де встановлено «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної безпеки.

Також обласна комісія ТБНС надала низку доручень щодо належної підготовки закладів охорони здоров’я до можливого збільшення кількості хворих на коронавірусну хворобу (COVID – 19) та закупівлі необхідного обладнання і засобів індивідуального захисту для персоналу лікарень області.

Детальніше з протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області можна ознайомитись тут.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *