
Про це в коментарі Укрінформу повідомив член Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський в коментарі Укрінформу.
“Затверджено Верховною Радою. На засіданні був присутній секретар РНБО”, – зазначив він.
Водночас народний депутат із парламентської фракції “Слуга народу” Павло Фролов поінформував, що таке рішення підтримали 300 народних депутатів.
Відповідну інформацію підтвердила також голова партії “Слуга народу”, парламентарій Олена Шуляк у Телеграмі.
Як повідомлялося, глава країни-агресора Путін оголосив про початок спеціальної військової операції на Донбасі.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Путін розпочав повномасштабну війну проти України.
Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців і заявив про введення по всій Україні воєнного стану.
Президент Володимир Зеленський провір розмови з президентом США і низкою світових лідерів та закликав проводити негайні санкції, закрити повітряний простір і надати підтримку Україні.
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/3410986-rada-zatverdila-ukaz-prezidenta-pro-vvedenna-voennogo-stanu-na-teritorii-vsiei-ukraini.html
Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану – депутати
Засідання не транслювалося.

Верховна Рада проголосувала за запровадження в Україні воєнного стану.
Про це у своїх Telegram-каналах повідомляють народні депутати.
“300. Введений воєнний стан”, – написав депутат від “Голосу” Ярослав Железняк.
Також депутат від “Слуги народу” Олена Шуляк повідомила: “Верховна Рада підтримала введення воєнного стану”.
Водночас в ефірі телеканалу “Рада” трансляція цієї частини засідання парламенту не велася.
https://www.unian.ua/society/verhovna-rada-progolosuvala-za-vvedennya-voyennogo-stanu-deputati-novini-ukrajini-11715352.html