Просто неба запоріжці слухали вірші Тараса Шевченка

Просто неба запоріжці слухали вірші Тараса Шевченка

На Запоріжжі щиро шанують пам’ять українського поета Тараса Григоровича Шевченко. З нагоди відзначення 206 річниці з дня народження Кобзаря відбулось урочисте покладання квітів до погруддя Т. Г. Шевченка.

Керівники обласної державної адміністрації та обласної ради, міської ради, виконавчого комітету міської ради, районних адміністрацій, представники трудових колективів підприємств та громадських організацій, учнівська молодь поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.

В Україні встановлено понад 400 пам’ятників, присвячених Кобзарю, на його честь названі вулиці, площі, бібліотеки, навчальні заклади, театри.

За словами виступаючих, ім’я Тараса Шевченко стало символом не тільки для нашого народу, а й для цілого людства. На всіх етапах творчого шляху Шевченко писав з думою про долю народу, про долю його змученої в неволі батьківщини − України. Тарас Шевченко мріяв про вільну державу і наразі такі думки та мотиви більш, чим актуальні.

Учасники свята слухали та заново осмислювали пісні на вірші Тараса Шевченка у виконанні вихованців запорізьких навчальних закладів.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *