Прокуратурою області до суду направлено кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків

Прокуратурою області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків.

У кримінальному провадженні установлено, що у період з 01.07.2016 року по 31.12.2016 року службові особи КП «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради, шляхом відображення в документах податкової звітності недостовірних відомостей ухилились від сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору на загальну суму 4,3 млн. грн., що є великим розміром.
За результатами досудового розслідування та на підставі зібраних доказів у провадженні колишнім генеральному директору та головному бухгалтеру зазначеного підприємства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України.

Під час досудового розслідування збитки державі, спричинені незаконними діями по ухиленню від сплати податків, відшкодовані у повному обсязі.
Разом з тим у зв’язку з тим, що штрафні санкції та пеня за порушення вимог податкового законодавства несплачені, 30.07.2020 відносно зазначених службових осіб до суду направлено обвинувальний акт для розгляду по суті.
(Пресслужба прокуратури Запорізької області)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *