Проєкт ЄС Association4U оголосив про початок другої фази своєї роботи в України

Проєкт ЄС Association4U оголосив про початок другої фази своєї роботи в України

Association4U розпочинає другий етап своєї роботи в Україні. Проєкт надаватиме підтримку євроінтеграційним зусиллям України та просуванню реформ в рамках Угоди про асоціацію.

Нова керівниця команди проєкту Association4U Егле Рімкуте зазначає: «Проєкт підтримуватиме Уряд України в ефективному координуванні планування, моніторингу та впровадження Угоди про асоціацію, забезпечуватиме швидкий та якісний законотворчий процес реалізації Угоди про асоціацію. Надаватиме допомогу у перекладі законодавчої бази ЄС, інформуванні громадськості та ЗМІ про переваги євроінтеграції та Угоди про асоціацію. Ми вважаємо, що діяльність проєкту стане вагомим внеском у просуванні та підтримці реформ, передбачених Угодою про асоціацію, зокрема в таких сферах як ринок цифрових технологій, енергетика, транспорт, технічні бар’єри в торгівлі, митне співробітництво тощо».
Проєкт співпрацюватиме з Урядом України, в тому числі з міністерствами, Верховною Радою, засобами масової інформації, університетами та іншими стейкхолдерами.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *