Призыв в армию приостановили на время карантина

В Украине приостановили весенний призыв на службу в Вооруженных силах на время действия связанных с коронавирусом ограничительных мер.

Источник: пресс-служба Сухопутных войск ВС Украины

 

Вчера

 

🔹🔸НА ЧАС ДІЇ КАРАНТИНУ ВІЙСЬККОМАТИ ПРИЗУПИНИЛИ ОКРЕМІ ЗАХОДИ ПРИЗОВУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ 🔹🔸

✍🏻За розпорядженням Командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського військовими комісаріатами і територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину призупинено заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів, – до окремого розпорядження.

Натомість військові комісаріати і територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають продовжувати роботу з військово-обліковими документами та організовувати протиепідемічні заходи.

Головам призовних комісій рекомендується організовувати роботу комісій відповідно до обмежень, введених місцевими органами виконавчої влади.

17.03.2020

 

На изображении может находиться: 3 человека
 
 
Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних Військ ЗС України
 
www.facebook.com/UkrainianLandForces/photos/a.513681452168051/1255805497955639/?type=3&__xts__[0]=68.ARBOjefC7HIOz78DgJ0aO1PmjijFPtwhTsFwxJTRSS3x_s7dLtuMgLUVdGCn6-ZA9WUaaosv-6C-YsBq2vYeVz801GS2w_ykjbNSmN
 
 
 

 

 

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *