Привітали автомобілістів

Привітали автомобілістів
Напередодні Дня автомобіліста і дорожника відбулися урочистості на вшанування працівників  галузі, у яких взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов.
Награждение
Слушатели
В зале
Докладчик
Глава
Тетя
Трибуна
девушка
Ряды стульев

Вітаючи фахівців автотранспортної та дорожньої галузей з професійним святом, Олександр Бабанін відзначив їх внесок у розвиток регіону.

– Від імені голови обласної державної адміністрації вітаємо вас  Днем автомобіліста і дорожника. Бажаємо всім автомобілістам і дорожникам, щоб робота приносила радість та задоволення, а кожен день відкривав нові перспективи. Ваша наполеглива і відповідальна робота викликає заслужену повагу. Ми сподіваємося на стабільне і гідне фінансування потреб дорожнього господарства  Запорізької  області. Саме на вас  покладаються важливі завдання високоякісних перевезень та розширення автодорожніх мереж. Переконаний, що й надалі ви будете докладати всіх зусиль для того, щоб удосконалювати свої професійні навички, впроваджувати новітні технології, розробляти нові послуги та маршрути, а облдержадміністрація буде вас підтримувати, – зазначив у вітальному слові Олександр Бабанін.

У Запорізькій області частка автотранспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень складає 53%. Більшу частину обсягу перевезених пасажирів автомобільним транспортом виконують перевізники міста Запоріжжя.

У 2018 році здійснено пасажирообстеження на окремих автобусних маршрутах області, в результаті якого до маршрутної мережі включено 18 нових маршрутів і внесено зміни в понад 50 існуючих. У 2019 році планується організувати проведення чергового комплексного пасажирообстеження.

У цьому році було виділено рекордний обсяг коштів на запорізькі автодороги – 743,7  млн. грн. На дороги державного значення в рамках «митного експерименту» – 264,0 млн., на місцеву мережу – 479,7 млн.

На сьогодні активно проводиться поточний середній ремонт доріг державного значення: Н-08 Дніпро – Запоріжжя і дороги Н-30 Василівка – Бердянськ.

(Visited 29 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *