Президент Зеленский поддержал дорожную карту Восточного партнерства

Президент Украины принял участие в видеоконференции лидеров Восточного партнерства

КИЕВ.  Президент Украины Владимир Зеленский поддержал разработку дорожной карты дальнейшего развития инициативы Восточного партнерства и ее утверждение на Шестом саммите Восточного партнерства в 2021 году.

В ходе видеоконференции лидеров Восточного партнерства глава государства выразил надежду, что такая встреча состоится в начале следующего года.

«Надеюсь, что это произойдет уже в начале 2021 года и не в режиме онлайн, а во время действительно живой встречи, где мы сможем пожать друг другу руки, закрепив новые решения и важные соглашения», – заявил президент Украины  (www.aa.com.tr/ru/мир…)

 

https://cdnuploads.aa.com.tr/uploads/Contents/2020/06/19/thumbs_b_c_353b39382c3e1f718722abc39338aa44.jpg?v=181811

Президент України підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи Східного партнерства

Президент України Володимир Зеленський підтримав розробку дорожньої карти подальшого розвитку ініціативи Східного партнерства та її затвердження на Шостому cаміті Східного партнерства у 2021 році.

Під час відеоконференції лідерів Східного партнерства Глава держави висловив сподівання, що така зустріч відбудеться на початку наступного року.

«Маю надію, що це станеться вже на початку 2021 року і не в режимі онлайн, а під час дійсно живої зустрічі, де ми зможемо потиснути одне одному руки, закріпивши нові рішення та важливі угоди», – заявив Президент України.

Окремо Володимир Зеленський подякував Хорватії за успішне головування в Раді ЄС у поточному півріччі та побажав успішного головування Німеччині у другій половині 2020 року.

Під час відеоконференції лідерів Східного партнерства було наголошено, що основними завданнями на майбутнє є подолання наслідків пандемії COVID-19, розширення ініціативи та вироблення довготривалих правил діяльності після 2020 року.

Зазначалося, що важливими питаннями нині є посилення інтеграції у Європі, відкриття нових ринків та побудова інфраструктури для високоякісного зв’язку.

Серед пріоритетів діяльності Східного партнерства було названо демократизацію економіки, належне урядування, зокрема боротьбу з корупцією та верховенство права, проблему кліматичних змін, цифрову трансформацію економіки. Також наголошено на важливості залучення громадянського суспільства до ухвалення державних рішень.

Крім того, було приділено увагу просуванню до припинення воєнних та вирішення заморожених конфліктів регіону, боротьбі з дезінформацією, збільшенню інвестицій та динаміки реформ у регіоні.

president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-pidtrimav-rozrobku-dorozhnoyi-karti-podal-61701

 

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *