Президент Володимир Зеленський відвідав центральну локацію фестивалю Toloka

Президент Володимир Зеленський відвідав центральну локацію  фестивалю Toloka

19 серпня в рамках робочої поїздки до Запорізької області  Президент Володимир Зеленський відвідав центральну локацію літературно-мистецького фестивалю Toloka на проспекті Маяковського.

Фестиваль Toloka триває з  13 по 23 серпня на шести локаціях. Під час літературно-мистецького свята проходять знайомства з авторами, читання, поетичні батли, дискусії, лекції, екскурсії, презентації новинок, концерти, вистави, рейви, виставки і програми  для дітей.

Володимир Зеленський ознайомився із новими книгами українських видавництв та виставково-літературною продукцією комунальних закладів культури Запорізького краю.  Серед них: Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека та Запорізький обласний краєзнавчий музей, видавництво «Дике поле», видавництво «Бук-друк» та інші.

Цього року фестиваль Toloka кардинально відрізняється від минулорічних заходів.  Окрім того,  що подія відбувається  на вулицях та площах, захід з літературного перетворився на art book fest.

Проєкт «Літературно-мистецький фестиваль Toloka» реалізується ГО «Мейнстрім» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Запорізької міської ради

За 11 днів на 6 локаціях міста проходить понад 220 різноманітних подій.

(За матеріалами Офісу Президента)

(Visited 29 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *